sobota 19. októbra 2013

Príprava na Vianoce aj všeličo iné.Príprava na Vianoce aj všeličo iné.

Týmito guľami som sa inšpirovala u Evičky.                 http://tvorimpreradost.blogspot.sk/search/label/arty%C4%8Dokova%20technika          Veľmi sa mi páčili a tak som si na nete vyhľadala postup ako na to. 


12 komentárov:

 1. Pááni, krásně tvoříš, moc krásně:-)
  Ajka

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Jejda, to je krásne! Nemôžem odtrhnúť oči... to si všetko sama vlastnými rukami? Najviac sa mi páčia tie krabičky. Teda, takéto umelecké sklony v sebe tajiť... To by si mala predávať :-) Neviem ani, akú pochvalu povedať. Veľmi sa mi to páči.

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. nigina ďakujem ♥.......potešila si ma :-) baví ma to, ( pozri tu na blogu Moja záľuba tam je toho viac) a predávať ? skôr ako darček , nie som tip na ponúkanie a dnes v tejto žobráckej dobe? ľudia otáčajú každú korunku teda to naše slávne euro :( VĎAKA

   Odstrániť
 3. wow Jarka, to je niečo prekrásne, si veľmi šikovná! ...fakt nádherné výtvory, obdivujem :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Jarka, krásne gule, krabičky aj obrázky. Ja som si pred pár mesiacmi kúpila krabice na čaj, že ich polepím serítkami, ale akosi som sa k tomu nedostala. Aj servítky som si už kúpila, no nejako sa mi tam nehodia. Vždy chcem niečo iné, čo mám :-))

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem Jarka, skús sa inšpirovať na internete. Možno sa ti niečo zapáči :-)

   Odstrániť
 5. Jarka, prekrásne vecičky si vytvorila...ja som sa stále ešte na servítkovú techniku neodhodla...

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Evička ak raz začneš nebudeš vedieť skončiť :D ja som ako posadnutá už mám toľko servítok a nápadov....len keby bol čas, ďakujem ♥

   Odstrániť
 6. Jak ten čas letí, už je třeba myslet na Vánoce, a Tvé ozdoby jsou kouzelné, mám tuto techniku též velmi ráda, protože se s ní dají vytvořit krásné věci. Přeji Ti hodně inspirace při Tvém tvoření :-)

  OdpovedaťOdstrániť